Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı Ohacking by IT enim crasdak Alanları Fikir Projesi Yarışması’nda kazananlar belli oldu. Yarışmada ilk üç ödülün yanı sıra 6 eşdeğer mansiyon dağıtıldı.

1. Ödül
Devrim Çimen (Mimar, ekip başı)
Ceyda Özbilen (Peyzaj Mimarı)
Ayşenaz Toker (Endüstri Ürünleri Tasarımcısı)
Mustafa Ercan Zırh (Grafik Tasarımcısı)
Sertaç Erten (Şehir Plancısı, Danışman)

2. Ödül
Onat Öktem (Mimar, ekip başı)
Zeynep Öktem (Y. Mimar)
Murat Memlük (Peyzaj Mimarı)
Mehmet Çıkrık (Peyzaj Mimarı)
Maartje Lammers (Mimar)
Peter Veenstra (Peyzaj Mimarı)
Olav Bruin (Mimar)
Sevgi Çalı (Peyzaj Mimarı)
Seda Özçelik (Peyzaj Mimarı)
Okan Mutlu Akpınar (Peyzaj Mimarı)
Esat Can Meker (Endüstri Ürünleri Tasarımcısı)
Brigitta Van Weeren (Peyzaj Mimarı)
Robbert Jongerius (Peyzaj Mimarı)
Nazım Özer (Şehir Plancısı)
Candaş Şişman (Grafik Tasarımcısı)
Deniz Kader (Grafik Tasarımcısı)
Refik Burak Atatür (Endüstri Ürünleri Tasarımcısı)
Dilber Şahin (Grafik Tasarımcısı)
Gürel Kutlular (Fotoğraf Sanatçısı)
Besmir Kamberi (Öğrenci)

3. Ödül
Ali Özer (Mimar, ekip başı)
Ahmet Mucip Ürger (Mimar)
Ahmet Oktan Nalbantoğlu (Peyzaj Mimarı)
Tuğba Akyol (Peyzaj Mimarı)
Emre Altürk (Mimar)
İsmet Güngör (Mimar)
Seda Gecü (Mimar)
Burçak Erkmen (Peyzaj Mimarı)
Mehmet Cemil Aktaş (Peyzaj Mimarı)
Cemil Hamdi Okumuş (Peyzaj Mimarı)
Koray Kalay (Peyzaj Mimarı)
Çağlar Burak Yayla (Peyzaj Mimarı)
Elif Atatekin (Peyzaj Mimarı)
Gülay Gamze Güven (Endüstri Ürünleri Tasarımcısı)
Turgut Erentürk (Grafik Tasarımcısı)
Tugay Erentürk (Grafik Tasarımcısı)

Eşdeğer Mansiyon
12610 rumuzlu proje (1. Sıra nolu)
H. Sinan Omacan (Mimar, ekip başı)
Meltem Erdem Kaya (Peyzaj Mimarı)
Muammer Erel (Endüstri Ürünleri Tasarımcısı)
Okay Karadayılar (Grafik Tasarımcısı)
Didem Teksöz Büyükışık (Mimar)
Burcu Serdar Köknar (Mimar)
Aslı Şener (Mimar)
Avşar Gürpınar (Endüstri Ürünleri Tasarımcısı / Elektrik Mühendisi)
Olivier Henry (Arkeolog,Danışman)
Yıldız Salman (Mimar, Danışman)
Ayşe Belgin Henry (Mimar, Danışman)
Serdar Kaya (Şehir Plamcısı, Danışman)
Sait Ali Köknar (Mimar, Danışman)
Önder Dinler (Mimar, Yardımcı)
Hande Kalender (Mimar, Yardımcı)
Gülce Kantürer (Peyzaj Mimar, Yardımcı)
Merve Toğru Toptaş (Y.Mimar, Yardımcı)
Muratcan Kazancı (Mimarlık Öğrencisi)

Eşdeğer Mansiyon
37684 rumuzlu proje (3.Sıra Numaralı)
Deniz Aslan (Mimar, ekip başı)
Arzu Erdem (Mimar)
Elif Çelik (Mimar)
Zeynep Hagur Sorguç (Peyzaj Mimarı)
Mehmet Erkök (Endüstri Ürünleri Tasarımcısı)
Aslı Pınar Kalınoğlu Altay (Grafik Tasarımcısı)
Gürbey Hiz (Mimar, Yardımcı)
David Pistre (Mimar, Yardımcı)
Berk Kurtel (Mimarlık Öğrencisi)

Eşdeğer Mansiyon
72996 rumuzlu proje (4. Sıra Numaralı)
Aslıhan Demirtaş (Mimar, ekip başı)
Selin Maner (Mimar)
Defne Akşin Akyol (Peyzaj Mimarı)
Koray Özgen (Endüstri Ürünleri Tasarımcısı)
Ali Cindoruk (Grafik Tasarımcısı)
Emrah Altınok (Şehir ve Bölge Planlamacısı)
Sibel Boz Bağ (Mimarlık Tarihçisi)
Çiğdem Maner (Arkeolog)
Naz Beykan (Mimar,Danışman)
Seçkin Maden (Yardımcı)
Gizem Öneş (Yardımcı)
Athanasia Vasdeki (Yardımcı)
Doruk Özçiftçi (Yardımcı)
Zuhal Koçan (Yardımcı)
Gözde Şarlak (Yardımcı)

Eşdeğer Mansiyon
12360 rumuzlu proje (6. Sıra Numaralı)
Mehmet Kütükçüoğlu (Mimar, ekip başı)
Ertuğ Uçar (Mimar)
Evren Başbuğ (Mimar)
Umut Başbuğ (Mimar)
Öykü Kocaman (Peyzaj Mimarı)
Ebru Bingöl (Peyzaj Mimarı)
Yeşim Demir (Görsel İletişim Tasarımcısı)
Meriç Kara (Endüstri Ürünleri Tasarımcısı)
Naci Barış Arı (Grafik Tasarımcısı)
Güven İncirlioğlu (Y.Mimar, Danışman)
Sedad Kalem (Orman Mühendisi, Danışman)
Robert Paul McMillen (Danışman)
Füsun Gençsü (Danışman)
Korhan Şişman (Danışman)
Can Özcan (Mimar, Yardımcı)
Dilşad Kurtoğlu (Mimar, Yardımcı)
Özlem Arvas (Mimar, Yardımcı)
Setenay Akarslan (Görsel İletişim Tasarımcısı, Yardımcı)
Yiğit Yalgın (Mimar, Yardımcı)
Mert Velipaşaoğlu (Mimar, Yardımcı)
Tuğberk Altuntaş (Mimar, Yardımcı)
Müge Halıcı (Mimar, Yardımcı)
Didem Uraler (Görsel İletişim Tasarımcısı, Yardımcı)
Elif Ayalp (Tasarımcı, Yardımcı)
Pelin Akkaya (Öğrenci)
Güneş Güllaç (Öğrenci)

Eşdeğer Mansiyon
89632 rumuzlu proje (7. Sıra Numaralı)
Selva Gürdoğan Thomsen (Mimar, ekip başı)
Seda Kendir (Peyzaj Mimarı)
Mustafa Balaban (Endüstri Ürünleri Tasarımcısı)
Didem Ateş Mendi (Grafik Tasarımcısı)

Eşdeğer Mansiyon
64172 rumuzlu proje (8. Numaralı)
Nihat Eyce (Mimar, ekip başı)
Aslı Özbek (Mimar)
Barış Ekmekçi (Peyzaj Mimarı)
Münire Sağat (Peyzaj Mimarı)
Aydın Öztoprak (Endüstri Ürünleri Tasarımcısı)
Levent Y. İnce (Grafik Tasarımcısı)

DEVAMI
E-BÜLTEN