8-9 Mart tarihlerinde Çanakkale'de gerçekleştirilen 2. jüri çalışması sonucunda ön seçim aşamasını geçen 10 ekip açıklandı.

Çanakkale İl Özel İdaresi'nin internet sitesinde yapılan açıklamada ekipler herhangi bir sıralama olmadan şu şekilde verildi;.

Mehmet Kütükçüoğlu (Ekip başı, Mimar)
Ertuğ Uçar (Mimar)
Evren Başbuğ (Mimar)
Umut Başbuğ (Mimar)
Ebru Bingöl (Peyzaj Mimarı)
Meriç Kara (Endüstri Ürünleri Tasarımcısı)
Naci Barış Arı (Grafik Tasarımcısı)

Nihat Eyce (Mimar, ekip başı)
Aslı Özbek (Mimar)
Barış Ekmekçi (Peyzaj Mimarı)
Münire Sağat (Peyzaj Mimarı)
Aydın Öztoprak (Endüstri Ürünleri Tasarımcısı)
Levent Y. İnce (Grafik Tasarımcısı)

Devrim Çimen (Mimar, ekip başı)
Ceyda Özbilen (Peyzaj Mimarı)
Ayşenaz Toker (Endüstri Ürünleri Tasarımcısı)
Mustafa Ercan Zırh (Grafik Tasarımcısı)

Deniz Aslan (Mimar, ekip başı)
Arzu Erdem (Mimar)
Elif Çelik (Mimar)
Zeynep Hagur Sorguç (Peyzaj Mimarı)
Mehmet Erkök (Endüstri Ürünleri Tasarımcısı)
Aslı Pınar Kalınoğlu Altay (Grafik Tasarımcısı)

Umut İyigün (Mimar, ekip başı)
Murat Aksu (Mimar)
Onur Yüzer (Peyzaj Mimarı)
Rainer Schmidt (Peyzaj Mimarı Danışman)
Nuri Alper Böler (Endüstri Ürünleri Tasarımcısı)
Burak Yamanlıca (Grafik Tasarımcısı)

Ali Özer (Mimar, Ekip Başı)
Ahmet Mucip Ürger (Mimar)
Emre Altürk (Mimar)
Oktan Nalbantoğlu (Peyzaj Mimarı)
Gülay Gamze Güven (Endüstri Ürünleri Tasarımcısı)
Turgut Erentürk (Grafik Tasarımcısı)

Onat Öktem (Mimar, ekip başı)
Zeynep Öktem (Mimar)
Mehmet Nazım Özer (Şehir Plancısı)
Murat Memlük (Peyzaj Mimarı)
Mehmet Çıkrık (Peyzaj Mimarı)
Refik Burak Atatür (Endüstri Ürünleri Tasarımcısı)
Deniz Kader (Grafik Tasarımcısı)
Candaş Şişman (Grafik Tasarımcısı)
Dilber Şahin (Grafik Tasarımcısı)

Selva Gürdoğan (Mimar, ekip başı)
Seda Kendir (Peyzaj Mimarı)
Murat Balaban (Endüstri Ürünleri Tasarımcısı)
Didem Ateş Mendi (Grafik Tasarımcısı)
Derin Sarıyer (Tasarımcı, Danışman)
Bas Smets (Peyzaj Mimarı, Danışman)

Sinan Omacan (Mimar, ekip başı)
Meltem Erdem Kaya (Peyzaj Mimarı)
Muammer Erel (Endüstri Ürünleri Tasarımcısı)
Okay Karadayılar (Grafik Tasarımcısı)
Didem Teksöz Büyükışık (Mimar)
Burcu Serdar Köknar (Mimar)
Aslı Şener (Mimar)
Avşar Gürpınar (Endüstri Ürünleri Tasarımcısı / Elektrik Mühendisi)

Aslıhan Demirtaş (Mimar, ekip başı)
Selin Maner (Mimar)
Naz Beykan (Mimar)
Defne Akşin Akyol (Peyzaj Mimarı)
Koray Özgen (Endüstri Ürünleri Tasarımcısı)
Ali Cindoruk (Grafik Tasarımcısı)

DEVAMI
E-BÜLTEN